DecorbyOzay

Sepha ve saksı

Decoybyözay

Decorbyozay

Salonunuza, odanıza, bahçenize, evinize ve işyerinize ve otelinize güzellik, şıklık katan saksı ve sehpaların hikayesi

Özel sektör ve serbest meslek deneyimi 20 yılı aşan mühendis bir kadın. 450 metre kare kapalı alanda Metal sektöründe faaliyet gösteren bir isletmenin sahibi.

Dekorasyona olan ilgisini oluşturduğu bilgi birikimi ve mevcut metal şekillendirme kabiliyeti ile birleştirdi ve 2020 yılında Decor By Özay’ı siz değerli müşterilerimizle saksı ve sehpa ürünlerini ulaştırmak için kurdu.

Saksı ve sehpa ikili takımlar ile başlayan dekorasyon yolculuğumuza kendi tasarım ürünlerimizi de ekleyerek geliştirmeye hızla devam ediyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz  ürün çeşitlerini, özelleştirilebilen renk ve kaplama alternatifleri ile üreterek zenginleştiriyoruz. Müşterilerimizi dinliyor, hayal ettikleri ve evlerine uygun ürünlere ulaşmalarında onlara destek oluyoruz.

Kaliteli, zevkli ve farklı dekoratif ürünler üretmeyi ilke edindik. Hedefimiz her zaman %100  müşteri memnuniyeti. Kısa sürede yakaladığımız satış grafiği, sosyal medya takipçi  sayısı ve müşterilerimizden gelen olumlu dönüşler bizim için bunun bir göstergesi.

Katalogumuzda bulunan bütün ürünleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz

Kayıt Ol

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi 'de açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.