DecorbyOzay

Evinizin salonları, otellerinizin ortak alanları ve odalarını, iş yerlerinizin toplantı salonlarını şık gösterecek kullanışlı ve uzun ömürlü kullanıma sahip decorbyozay tasarımlı metal ayaklı büyük saksılarla süsleyin.

50 cm ve 60 cm uzunluklara sahip saksı modelleri büyük boy çiçek ve bitkilerinizin kullanımına uygundur. Dış yüzeyindeki alüminyum kaplama sayesinde asla paslanmaz. Standart metal tasarım büyük saksılar gibi değildir.

2021 yılı çok popüler büyük saksı modellerimizi sizler için paylaşıyoruz.

Menekşe Saksı :

Ürünü incelemek için buraya tıklayın

MALZEME: Metal ayaklı dekoratif büyük Saksı Alüminyum sacdan imal edilmiştir. Dekoratif metal Ayaklar 2 cm çapında borular kaynatılarak üretilmiştir.

ÖLÇÜ: Büyük Saksının çapı 35 cm, boyu 30 cm’dir. Dekoratif metal Ayakların boyu 35 cm. İki ayak arası mesafe içten 36 cm, dıştan 39 cm’dir. Ürünün toplam boyu 50 cm’dir.

BOYA VE KAPLAMA: Dekoratif büyük saksıya elektrostatik fırın boya ile uygulanmıştır. Büyük Saksının üst kısmında yer alan kapak ve altta yer alan borulu dekoratif saksı ayağı kaplamalıdır.

Büyük Altıgen Aynalı Saksı:

Ürünü incelemek için buraya tıklayın:

PAKETLEME: Kutu içerisinde ürünün ölçülerine uygun kestirilmiş straforlar ile paketleme yapılır.

ÖLÇÜ: Boy 55 cm | İki kenar arası mesafe 30 cm | Çap 32 cm

ÖZELLİK: Saksının alttan 20 cm yükseklikte bitki saksısı koymak için yeri vardır.

MALZEME: Saksı gövdesi beyaz MDF ahşaptan yapılmıştır.

DIŞ MALZEME: Dış kısım yapıştırma ayna. Aynaların dört bir kenarına bizote uygulanmıştır.

PAKETLEME: Aynalı saksı hasar görmeden elinize ulaşacak şekilde bir paket çalışılmıştır. Yüksek density strafor tercih edilmiştir. Saksı çepeçevre kalın straforlar kullanılarak paketlenmektedir.Bitkiler ve diğer aksesuarlar görsel amaçlıdır. Satın alınacak ürün sadece dekoratif saksıdır.

Kayıt Ol

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi 'de açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.